- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER WESTIN SWIM GLIDEBAIT JERK 10cm/34g S - OFFICIAL ROACH (TONĄCY) [P036-155-011]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Sinking S (tonący)
Rozmiar: 10cm
Waga: 34g
Głębokość schodzenia: 0,5m - 2m
Rozmiar kotwiczek: #2
Wobler Westin SWIM Jerk to idealna przynęta na szczupaki!
Oryginalny wobler Westin Swim Glidebait Jerk jest ulubioną przynętą profesjonalnych przewodników, którzy dzięki niej mają pewność, że wszyscy ich klienci z łatwością mogą łowić ryby - to takie proste!
Wobler Westin Swim jerk to wielozadaniowa przynęta, którą można jerkować lub zwijać zmiennym tempem, aby imitowała ranną rybę w panice uciekającą przed drapieżnikiem, pracę tę można uatrakcyjnić przez szybsze zwijanie z regularnymi, dłuższymi przerwami.
Wobler Westin Swim jerk w rozmiarze 10 cm nadaje się zarówno do łowienia castingiem, jak i standardowym, mocnym spinningiem. Specjalny kształt przypominający literę S oraz perfekcyjne wyważenie, nie tylko nadaje mu niesamowitej pracy, ale też gwarantuje ponadprzeciętne właściwości rzutowe.
- Materiał: ABS
- Bez ołowiu
- Bardzo ostre haki ze stali węglowej
- Jednolity stelaż wykonany z drutu
- Zaprojektowany do dalekich rzutów
- Ręcznie malowane detale
- Przynęta przeznaczona do połowu - szczupaków, okoni, bassów i muskie
Przynęty Westin
Przynęty Westin to najwyższej jakości sztuczne przynęty wędkarskie wyprodukowane z taką samą pasją do perfekcji, jak oryginalna przynęta Ingvara Westina i stworzone, aby zadowolić tych, którzy szukają najlepszych narzędzi do łowienia ryb.
Produkty te są tworzone z myślą o tych wędkarzach, którzy szukają najlepszych przynęt do połowu największych ryb słodko oraz słonowodnych.
Ich ofertę wyróżnia szeroki wybór kolorów, rozmiarów oraz rodzajów gum i woblerów, dzięki czemu każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie.
Dane techniczne
| EAN | 5707549257302 |
| Firma | Westin |
| Waga | 34g |
| Klasa Pływalności | Tonący |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,5m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 2m |
| Rozmiar | 10cm |
| Rodzaj | Swim Glidebait Jerk (Westin) |
| Numer Katalogowy | P036-155-011 |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
| Kolor | Official Roach |
