- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER SIEK Uklejka IGŁA 4cm/2g F - kolor 34 [UI4F-34]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wobler SIEK Uklejka IGŁA to model o drobnej, wąskiej pracy z migotaniem na boki.
Wobler Uklejka IGŁA charakteryzuje się niewielkim rozmiarem, przez co świetnie imituje tzw. sieczkę. Wyselekcjonowana kolorystyka pozwala dobrać przynętę do warunków łowiska i łowionych ryb.
Wobler ten jest szczególnie przeznaczony do połowu kleni, jazi, okoni oraz pstrągów.
- waga - 2g
- głębokość pracy: do 0,7m
- uzbrojony w kotwice VMC nr 12
Dane techniczne
| EAN | 5908283592395 |
| Firma | SIEK |
| Waga | 2g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,7m |
| Rozmiar | 40mm |
| Rodzaj | Uklejka Igła (SIEK) |
| Rekomendowany na połów ryb | jaź i kleń, pstrąg, okoń |
