- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER SIEK KOBRA 5cm/3g F - kolor 03 [KO5F-03]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wobler Kobra to jeden z najstarszych woblerów w ofercie firmy Siek. Wiele lat doświadczeń twórcy zaowocowały stworzeniem doskonałego woblera o zastosowaniu gównie pstrągowym, ale nie tylko.
Wobler ten doskonale sprawdzi się również do łowienia innych gatunków ryb, jak np. duże klenie, opaskowe sandacze, a nawet trocie.
Model ten zdecydowanie najlepiej spisze się podczas łowienia pod prąd. Mimo dosyć smukłej konstrukcji doskonale trzyma się nurtu dzięki czemu możemy go skutecznie poprowadzić nawet w bardzo silnym uciągu.
Kobra pracuje bardzo agresywnie powodując zainteresowanie u nawet najbardziej niechętnych drapieżników. W mniejszych rzekach w poszukiwaniu pstrągów czy kleni wobler ten najlepiej prowadzić wzdłuż rynien lub przeprowadzając przez dołki będące bardzo często siedliskiem największych okazów.
W większych rzekach możemy go poprowadzić dosłownie wszędzie. Sprawdzi się doskonale zarówno prowadzony wzdłuż opaski jak i wachlarzem na kamienistej rafie czy przelewie.
Dane techniczne
| EAN | 5908283591831 |
| Firma | SIEK |
| Waga | 3g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,0m |
| Rozmiar | 50mm (5cm) |
| Rodzaj | Kobra (SIEK) |
| Rekomendowany na połów ryb | Okoń, pstrąg |
