Salmo Perch to wobler, który nigdy nie zawodzi – bez względu na wodę, porę roku i sposób prowadzenia. Jeśli jeszcze go nie masz – czas to zmienić. Jeśli już masz – warto mieć kolejny w innym rozmiarze lub głębokości pracy.
Bestsellery
- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER SALMO PERCH DR 8cm/14g F - ALBINO PERCH [QPH136]
Dostępność:
produkt dostępny online i stacjonarnie
Wysyłka w:
24 godziny
Cena:
41,00 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Salmo Perch – legendarny wobler, wzór dla całej branży
Wersja DR - Deep Runner
Salmo Perch to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i skutecznych przynęt na świecie – absolutny klasyk wśród woblerów, który zyskał status kultowego. Tak skuteczna, że doczekała się niezliczonych kopii w ofertach innych producentów, co tylko potwierdza jej niezwykłą łowność.
Realistyczna sylwetka i perfekcyjna praca sprawiają, że jest to jedna z najlepszych imitacji okonia, czyli ryby występującej w większości wód Europy. Dzięki temu sprawdza się niemal wszędzie – w jeziorach, rzekach, kanałach i zbiornikach zaporowych.
Zastosowanie:
- Szczupak, sandacz, sum
- Sprawdza się w łowieniu z brzegu i z łodzi
- Idealny do trollingu oraz klasycznego spinningu
Dane techniczne
| EAN | 5903766995021 |
| Firma | Salmo |
| Waga | 14g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,5m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 4,6m |
| Rozmiar | 8cm |
| Rodzaj | Perch (Salmo) |
| Numer Katalogowy | QPH136 |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
