- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER SALMO Jerk SWEEPER 10cm/19g S - REAL PIKE [QSE001]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Woblery Salmo Sweeper
Woblery Salmo Sweeper to nowa generacja gliderów. Jego wyjątkowość polega na tym, że szybuje dalej niż inne glidery przy mniejszym wysiłku wędkarza. Szerokie ślizgi przynęty Salmo Sweeper przeplatane gwałtownymi skrętami niemal o 180 stopni generują zwodnicze migotanie bokami, któremu nie jest się w stanie oprzeć żaden drapieżnik. Taka akcja możliwa jest dzięki unikalnemu kształtowi i wyważeniu korpusu przynęty.
Już po pierwszym rzucie będziesz wiedział, że przynęty Salmo Sweeper wyznaczają nowe granice dla gliderów.
Woblery Salmo Sweeper - sposób prowadzenia przynęty:
Sweeper ma imitować zranioną lub bardzo osłabioną rybkę. Kombinacja szybszych i wolniejszych ruchów to dla polującego drapieżnika sygnał o łatwej zdobyczy. Sweeperem można łowić zarówno w trollingu jak i spinningując. W tej drugiej metodzie w ślizg wprowadzamy przynętę wykonując gwałtowny ruch szczytówką wędziska z pozycji horyzontalnej w dół, odczekując chwilę i powtarzając taki sam manewr. Sweeper jest przynętą wolnotonącą, a wiele z ataków drapieżników zdarza się kiedy pomiędzy ślizgami i zwrotami zatrzymuje się i zaczyna powoli opadać, jak zraniona ryba.
Dane techniczne
| EAN | 5902335373789 |
| Firma | Salmo |
| Waga | 19g |
| Klasa Pływalności | Tonący |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,5m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 0,5m |
| Rozmiar | 10cm |
| Rodzaj | Sweeper (Salmo) |
| Numer Katalogowy | QSE001 |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak |
| Kolor | Pike |
