- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER SALMO HORNET 9cm/36g - HOLO RED HEAD [PŁYWAJĄCY] [QHT1165]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Woblery Salmo Hornet
Woblery Salmo Hornet to seria pływających i tonących przynęt precyzyjnie opracowana do łowienia w wodach bieżących.
Wszystkie woblery Salmo Hornet charakteryzują się szybkim schodzeniem w dół oraz bardzo wyrazistą pracą w strumieniu wody - jest to m.in. efekt zastosowania sterów o stosunkowo dużej powierzchni oraz znacznie przesuniętego do przodu punktu mocowania żyłki.
Woblery Salmo Hornet to typowe przynęty do wczesnowiosennych połowów pstrągów, także doskonale sprawdzają się w przypadku łowienia jazi przy podwyższonym stanie wód. Wyjątkowo skuteczne w przypadku polowania na sandacze w początkowej fazie sezonu.
- trzy wersje: pływająca (F), tonąca (S), super głęboko nurkująca (SDR)
- stelaż z jednego kawałka drutu
- ster z poliwęglanu
- indywidualnie testowane
- wysokiej jakości kotwice VMC Black Nickel
Woblery Salmo Hornet 9cm - sposób prowadzenia przynęty:
- W rzekach zalecane są rzuty nieco w górę, pod prąd i po szybkim zatopieniu na głębokości 1.5-2 m prowadzenie dość wolno, ze stałą prędkością.
- W wodach stojących skuteczną sztuczką jest przerywanie zwijania od czasu do czasu, a kiedy przynęta wypłynie na powierzchnię, można pozwolić jej tam przez chwilę pozostać. Zdarzają się wtedy przepiękne ataki! Trolling (zarówno „dorożka” jak i z downrigger’em) jest również bardzo skuteczny, a zaletą przynęty jest to, że wprowadza szczytówkę w bardzo silne drgania i łatwo pozwala zauważyć, kiedy kotwice chwycą jakąś roślinność. Dzięki temu nie marnujemy czasu na trollingowanie źle pracującą przynętą.
Dane techniczne
| EAN | 5903766996202 |
| Firma | Salmo |
| Waga | 36g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 3,5m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 5m |
| Rozmiar | 9cm |
| Rodzaj | Hornet (Salmo) |
| Numer Katalogowy | QHT1165 |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak |
| Kolor | Red Head |
