- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER SALMO HORNET 3,5cm/2,2g - AYU [PŁYWAJĄCY] [QHT927]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Woblery Salmo Hornet
Woblery Salmo Hornet to seria pływających i tonących przynęt precyzyjnie opracowana do łowienia w wodach bieżących.
Wszystkie woblery Salmo Hornet charakteryzują się szybkim schodzeniem w dół oraz bardzo wyrazistą pracą w strumieniu wody - jest to m.in. efekt zastosowania sterów o stosunkowo dużej powierzchni oraz znacznie przesuniętego do przodu punktu mocowania żyłki.
Woblery Salmo Hornet to typowe przynęty do wczesnowiosennych połowów pstrągów, także doskonale sprawdzają się w przypadku łowienia jazi przy podwyższonym stanie wód. Wyjątkowo skuteczne w przypadku polowania na sandacze w początkowej fazie sezonu.
- trzy wersje: pływająca (F), tonąca (S), super głęboko nurkująca (SDR)
- stelaż z jednego kawałka drutu
- ster z poliwęglanu
- indywidualnie testowane
- wysokiej jakości kotwice VMC Black Nickel
Woblery Salmo Hornet - sposób prowadzenia przynęty:
- Doskonale nadają się do łowienia z prądem wody - prędkość prowadzenia powinna być nieco wyższa od prędkości ruchu wody.
- Przy obławianiu dennych przeszkód prowadzimy wobler Hornet pod prąd - najpierw szybko sprowadzamy przynętę do dna, a następnie bardzo wolno, najlepiej drobnymi skokami, zwijamy żyłkę. Cały czas na wędzisku wyczuwamy silne, boczne drgania woblera.
Dane techniczne
| EAN | 05903766990576 |
| Firma | Salmo |
| Waga | 2,2g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,0m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 1,5m |
| Rozmiar | 3,5cm (35mm) |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj | Hornet (Salmo) |
| Numer Katalogowy | QHT927 |
| Rekomendowany na połów ryb | jaź i kleń, pstrąg, okoń |
| Kolor | AYU |
