- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA X-RAP 8cm/7g N - Live Perch (XR08 PEL)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Neutral N (neutralny)
Rozmiar: 8cm
Waga: 7g
Głębokość schodzenia: 0,9m - 1,5m
Nowa przynęta Rapala X-Rap to wynik ewolucji klasycznej Rapali. Kiedy Lauri Rapala rzeźbił pierwszą przynętę z kory drzewnej, nawet mu do głowy nie przyszło, że do tego dojdzie. X-Rap, to przynęta marzeń XXI wieku. Połączenie innowacji technicznych i „żyłki” wędkarskiej Rapali, dające przynętę dotychczas nie spotykaną nad wodą (i w wodzie!).
X-Rap® to „wszystko o akcji”. To idealny rozmiar, kształt i trójwymiarowa iluzja płotki. Wyraźne łuski i linia boczna na kadłubie przechwytują i migają jak latarnia morska. Można nią łowić zarówno agresywną techniką „Slashbait®” jak i klasycznym woblerem Rapala. Wędkarz określa kadencję dla maksymalnej skuteczności. Małe wersje X-Rap® są idealne do łowienia na mniejsze gatunki – lub jako małe, przekąskowe oferty dla dużych drapieżników, które są wybredne i nie gryzą większych przynęt.
- Chwost z folii odblaskowej
- Ostre skoki i agresywna praca, której ryby nie mogą się oprzeć
- System przesuwu obciążenia wewnętrznego umożliwi Ci rzucanie tak daleko, jakbyś miał katapultę, nie rękę
Woblery Rapala X-Rap - jak skutecznie łowić:
- Technika "z przystankami na baczność". Równomiernie prowadzimy wobler neutralny, mniej więcej "w pół wody", i w pewnym momencie przerywamy zwijanie linki na kilka sekund. Podciągamy wobler w górę, zwijamy równomiernie i znów stopujemy. Cały cykl powinien być realizowany 4 - 5 razy w przypadku średniej odległości wyrzuty przynęty ok. 30 - 35m.
Dane techniczne
| EAN | 022677302461 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 7g |
| Klasa Pływalności | Neutralny |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,9m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 1,5m |
| Rozmiar | 8cm |
| Rodzaj | X-Rap® (Rapala) |
| Numer Katalogowy | XR08 PEL |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
| Kolor | Live Perch |
