- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA SHALLOW SHAD RAP 5cm/5g F - Hot Tiger (SSR05 HT)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Floating F (pływający)
Rozmiar: 5cm
Waga: 5g
Głębokość schodzenia: 0,9m - 1,8m
Rozmiar kotwiczek: 2x #8
Woblery Rapala Shallow Shad Rap to najlepiej sprzedawane woblery na świecie!
Idealna przynęta do łowienia w płytkich wodach.
Wobler Rapala Shallow Shad Rap pracuje w obrębie 30 cm od powierzchni i jest fantastycznym woblerem do wolnego trollingu, klasycznego spinningowania oraz łowienia techniką podszarpywania.
Woblery Rapala Shallow Shad Rap zostały wykonane z najwyższej jakości balsy, jest idealny do łowienia w płytkich wodach, charakteryzuje się precyzyjną akcją, szczegółowym wykończeniem i sprawdzonymi wzorami łowienia ryb. Ręcznie dostrojony i przetestowany w zbiorniku pod kątem perfekcji zaraz po wyjęciu z pudełka. Zawiera super ostre kotwice VMC z czarnego niklu.
- Naturalne kolory
- Korpus wykonany z balsy
- Sylwetka typowej małej rybki
- Ster dopasowany do płytkiego schodzenia
- Doskonale się sprawdza w płynących wodach
Woblery Rapala Shallow Shad Rap - sposób prowadzenia:
- Płytko schodzący, pływający wobler kładziemy na powierzchni wody i rozpoczynamy zabawę polegającą na zatopieniu przynęty, poprowadzeniu kilka metrów pod wodą, a następnie pozwoleniu na jej wypłynięcie.
- Staramy się, aby głębokość nurkowania woblera nie przekraczała 0,5 - 0,7m.
Dane techniczne
| EAN | 022677136189 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 5g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,9m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 1,8m |
| Rozmiar | 50mm (5cm) |
| Rodzaj | Shallow Shad Rap (Rapala) |
| Numer Katalogowy | SSR05 HT |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
| Kolor | Hot Tiger |
