- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA SHAD RAP RS 5cm/9g N - Crawdad (SRRS05 CW)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Neutralny N
Rozmiar: 5cm
Waga: 9g
Głębokość schodzenia: 2,1m - 3,3m
Wobler Rapala Shad Rap RS to plastikowa wersja oryginalnego Shad Rap.
Rapala Shad Rap RS jest nieco cięższa, co ułatwia rzucanie na wietrze. Nieco inne „chybotanie” z grzechotką typu kadencja plus zawiesza się na straganie jak prawdziwa przynęta.
Haczyki Premium VMC® z czarnego niklu. Ręcznie dostrajane i testowane w zbiorniku, aby zapewnić spójną akcję pływania za każdym razem.
Dane techniczne
| EAN | 022677020501 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 9g |
| Klasa Pływalności | Neutralny |
| Max. głębokość nurkowania | do 2,0m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 3,3m |
| Rozmiar | 50mm (5cm) |
| Rodzaj | Shad Rap® RS (Rapala) |
| Numer Katalogowy | SRRS05 CW |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
| Kolor | Crawdad |
