- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA SHAD RAP 4cm/4g F - Gold (SR04 G)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Floating F (pływający)
Rozmiar: 4cm
Waga: 4g
Głębokość schodzenia: 1,2m - 2,1m
Rozmiar kotwiczek: 2x #8
WOBLER RAPALA SHAD RAP - KULTOWY WOBLER RAPALI
Wobler Rapala Shad Rap to jeden z tych klasycznych konstrukcji, który ma na swoim koncie złowionych całe mnóstwo drapieżników, takich jak szczupaki, sandacze czy nawet sumy.
Na całym świecie doskonale znany jest ten lekko pękaty wobler o agresywnej ogonowej akcji i kolebiącym się na boki korpusem. Jak każda klasyczna konstrukcja Rapali został wykonany z drewna balsy.
Wobler Shad Rap to wersja z dużym sterem, schodząca nawet do 4,5 m. Nadaje się zarówno do klasycznego spinningu, jak i trollingu. Zawsze zachowuje się stabilnie i nawet przy szybkim prowadzeniu nie wykłada się na boki.
- szybko nurkuje i stabilnie pracuje na osiągniętej głębokości
- klasyczna, ponadczasowa i skuteczna konstrukcja
- wykonany z balsy
- uzbrojony w oryginalne, super ostre kotwice VMC
- naturalne kolory
- sylwetka typowej małej rybki
- Ster dopasowany do głębokiego schodzenia
- Schodzi na głębokość 3-4 metrów
Woblery Rapala Shad Rap - sposób prowadzenia:
- bardzo naturalnie pracuje schodząc w dół, aż do osiągnięcia właściwej głębokości. Nie wymaga szybkiego zwijania żyłki czy też wysokiej prędkości trollingu
- Skuteczne jest wykonywanie ruchów szczytówką wędziska, tak jak przy jigowaniu - wtedy zaczyna pracować niejednostajnie, co przypomina zachowanie przestraszonej albo rannej małej rybki.
Dane techniczne
| EAN | 022677211053 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 4g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,2m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 2m |
| Rozmiar | 40mm |
| Rodzaj | Shad Rap (Rapala) |
| Numer Katalogowy | SR04 G |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
| Kolor | Gold (złoto) |
