- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA RIPSTOP 9cm/7g N - Carbon (RPS09 CBN)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: neutralny N
Rozmiar: 9cm
Waga: 7g
Głębokość schodzenia: 0,9m - 1,2m
Rozmiar kotwiczek: 1x #6 1x #7
Szybkie ruchy, nagłe zatrzymanie - to kwintesencja akcji woblera Rapala RipStop.
Przynęta porusza się błyskawicznymi ruchami. Wobler staje w miejscu, a następnie lekko podnosząc głowę unosi się ku górze.
Podszarpuj, pauzuj, a szybko przekonasz się, jak chętnie będą współpracować wszystkie gatunki ryb.
- Zawisa w toni
- Dostępny w wielu kolorach
- Uzbrojony w dwie kotwice VMC nr 6 & 7
Dane techniczne
| EAN | 022677293097 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 7g |
| Klasa Pływalności | Neutralny |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,9m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 1,2m |
| Rozmiar | 9cm |
| Rodzaj | Ripstop® (Rapala) |
| Numer Katalogowy | RPS09 CBN |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
