- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA OTT'S GARAGE TINY 5,5cm/8,5g F - Silver (OGT04 S) #328621
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Floating F (pływający)
Rozmiar: 5,5cm
Waga: 8,5g
Głębokość schodzenia: 1,8m
Woblery Rapala Ott's Garage Tiny zostały zaprojektowane przez cenionego konstruktora przynęt i mistrza Bassmaster Classic, Otta Defoe.
Wobler Rapala Ott's Garage Tiny to miniaturowa przynęta na dni, kiedy ryby są wybredne.
Wykonany z najwyższej jakości drewna balsa, Tiny ma cienki profil z płaskimi bokami i zaokrągloną krawędzią płytki drukowanej, która zapewnia bardzo ciasne kołysanie i finezyjną akcję - zabójczą w trudnych warunkach. Cienka warga usuwa również mniej wody i zapewnia delikatne wyczucie struktury dna; to tak, jakby mieć tam własnego tajnego agenta.
Wyposażony w wysokiej jakości kotwice VMC i wykończony wabiącymi rybami kolorami Rapala.
Dane techniczne
| EAN | 022677328621 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 8,5g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,8m |
| Rozmiar | 55mm |
| Rodzaj | Ott's Garage Tiny (Rapala) |
| Numer Katalogowy | OGT04 S |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
| Kolor | Silver (srebro) |
