- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA FAT RAP 5cm/8g F - Crawdad (FR05 CW)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Floating F (pływający)
Rozmiar: 5cm
Waga: 8g
Głębokość schodzenia: 2,1m - 4,2m
Rozmiar kotwiczek: VMC 2x #5
Wobler Rapala Fat Rap ma zasłużoną reputację dzięki łowieniu wybrednych ryb.
Gdy wędkarze na woblery napotkają otwarte wody i zmęczone ryby, sięgają po swój lekki strój i zawiązują Fat Rap. Ciasna praca tej przynęty z balsy doskonale imituje ruch uciekającej ilozy, instynktownie atakując, gdy nic innego nie działa.
Głębokie nurkowanie, Fat Rap® prowadzi z minimalnym oporem dla łatwego łowienia. Super ostre haczyki VMC® z czarnego niklu. Ręcznie dostrajane i testowane w zbiorniku zapewniają doskonałe pływanie od razu po wyjęciu z pudełka.
Dane techniczne
| EAN | 022677007106 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 8g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 2,0m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 4m |
| Rozmiar | 50mm (5cm) |
| Rodzaj | Mini Fat Rap® (Rapala) |
| Numer Katalogowy | FR05 CW |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
| Kolor | Crawdad |
