- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA COUNTDOWN ELITE 5,5cm/5g S - Gilded Red Belly (CDE55 GDRB) #324234
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Sinking S (tonący)
Rozmiar: 5,5cm
Waga: 5g
Głębokość schodzenia: 0,9m
Wobler Rapala CountDown® Elite wykorzystuje ponad 80 lat doświadczenia w tworzeniu przynęt, dzięki czemu kunszt staje się najwyższej jakości przynętą balsa.
Zawiera legendarną, kontrolowaną metodę powolnego opadania oryginalnego CountDown®. Nowy wobler Rapala CountDown® Elite ma nowoczesną konstrukcję zapewniającą maksymalną odległość i precyzję rzucania, lepszą trwałość i wszechstronność - oraz trzepotanie podczas upadku.
Wzory kolorów łączą metaliczne poszycie, druk HD i nowe projekty, przenosząc wygląd na zupełnie nowy poziom.
Woblery Rapala CountDown® Elite są szczególnie polecane na pstrągi i okonie.
- Korpus z balsy
- Kółka łącznikowe o dużej wytrzymałości
- Konstrukcja przelotowa
- Kotwice VMC® 7554 Black Nickel
Dane techniczne
| EAN | 022677324234 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 5g |
| Klasa Pływalności | Tonący |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,9m |
| Rozmiar | 50mm (5cm) |
| Rodzaj | CountDown® Elite (Rapala) |
| Numer Katalogowy | CDE55 GDRB |
| Rekomendowany na połów ryb | Okoń, pstrąg |
| Kolor | Gilded Red Belly |
