- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA COUNTDOWN 5cm/5g S - Blue (CD05 B)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Sinking S (tonący)
Rozmiar: 5cm
Waga: 5g
Głębokość schodzenia: 0,9-1,8m
Rozmiar kotwiczek: VMC 2x #10
Wolno tonący, kontrolowana głębokość łowienia. Woblery Rapala CountDown to doskonałe przynęty dla spinningistów, którzy w poszukiwaniu drapieżnika przeszukują rejony łowiska na różnych głębokościach.
Korpus został wykonany z balsy. Zastosowano nowe, super realistyczne ubarwienie. Każdy egzemplarz zostaje poddany indywidualnemu testowi przez specjalistów Rapali, po czym zostaje ręcznie dostrajany. Został opracowany do łowienia przy brzegach, na kamienistych rafach i trzcinowiskach.
Wobler Rapala CountDown stał się standardem dla innych przynęt tego typu. Bez względu na to, czy ryba jest przyczajona między trzcinami, czy też głęboko przy samym dnie, Rapala CountDown jest woblerem, który okaże się zabójczo skuteczny.
Woblery Rapala CountDown - sposoby prowadzenia przynęty:
- pozwól przy pierwszym rzucie, aby wobler opadł na dno i policz, ile to trwało (CountDown zanurza się ok. 30cm w ciągu sekundy).
- Jeżeli chcesz, aby wobler unosił się tuż nad dnem, odlicz jedną sekundę i rozpocznij ściąganie. Zmniejszając liczbę sekund zanurzania się woblera spowodujesz, że wobler CountDown będzie się unosił bliżej powierzchni wody. Możesz więc łowić ryby na różnych głębokościach wody w zależności od tego, na ile pozwolisz zanurzyć się woblerowi po wykonaniu rzutu.
- Możesz wstrzymać ściąganie na moment pozwalając mu na zatonięcie. W ten sposób prowokujesz do brania ryby znajdujące się na różnych głębokościach. Wyjątkowo skuteczna przynęta do łowienia pstrąga i łososia na progach wodnych.
Dane techniczne
| EAN | 022677002002 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 5g |
| Klasa Pływalności | Tonący |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,8m |
| Rozmiar | 50mm (5cm) |
| Rodzaj | CountDown® (Rapala) |
| Numer Katalogowy | CD05 B |
| Rekomendowany na połów ryb | jaź i kleń, pstrąg, okoń |
| Kolor | Blue |
