- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER RAPALA BX Skitter Frog 4,5cm/7,5g F - Thai Frog (BXSF04 THF)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Rodzaj: Floating F (pływający)
Rozmiar: 4,5cm
Waga: 7,5g
Głębokość schodzenia: 0m - powierzchniowy
Woblery Rapala BX Skitter Frog zostały zaprojektowane do łowienia dużych drapieżników, które czają się i zasadzają na swoją ofiarę.
Woblery Rapala BX Skitter Frog będzie skakać podczas szybkiego, stabilnego zwijania, tworząc dużo plusku i hałasu. Wykonane z responsywnej balsy i otoczone mocną skorupą z kopolimeru.
Przynęty BX Skitter Frog z wyjątkowo twardą skórą pomogą ci raz po raz wyciągnąć zębate drapieżne ryby. Odwrócony do góry, wytrzymały podwójny haczyk premium VMC® i gruba gumki pozwalają na prezentacje bez zaczepów.
Wobler Rapala BX Skitter Frog to świetna przynęta latem, gdy na powierzchni polują okonie, szczupaki czy bolenie. Głośne pluskanie pobudzi każdego drapieżnika przyczajonego w pobliżu.
Dane techniczne
| EAN | 022677338750 |
| Firma | Rapala |
| Waga | 7,5g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | 0m - powierzchniowy |
| Rozmiar | 45mm |
| Rodzaj | BX® Skitter Frog (Rapala) |
| Numer Katalogowy | BXSF04 THF |
| Rekomendowany na połów ryb | Okoń, boleń, szczupak, sandacz |
