- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER JAXON Holo Select STYNKA UV 11cm/13g F - OU [VU-ST11DROU]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WOBLER JAXON Holo Select STYNKA UV 11cm
Holo Select Stynka UV to kultowy model firmy Jaxon woblera w czterech wersjach kolorystycznych z efektem UV.
Wykorzystanie efektu UV to kolejny krok w udoskonalaniu przynęt spinningowych firmy Jaxon. Wszystkie woblery z serii HOLO SELECT UV pokryte zostały dodatkową warstwą specjalnej farby, która odbijając ultrafiolet tworzy niezwykle atrakcyjne dopełnienie naturalnej szaty graficznej woblera, widoczne dla drapieżników nawet na dużej głębokości.
WOBLER JAXON Holo Select STYNKA
Woblery Jaxon Stynka to woblery charakteryzujące się wydłużonym, wrzecionowatym kształtem i relatywnie szerokim sterem. Wyrazista, gęsta akcja z dodatkowym efektem wabiącym grzechotki wewnątrz korpusu.
Woblery Jaxon Holo Select Stynka polecamy do łowienia sandaczy i szczupaków oraz szczególnie na dużych rzekach, do łowienia sumów.
Dane techniczne
| EAN | 5900113456730 |
| Firma | Jaxon |
| Waga | 13g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 2,0m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 5m |
| Rozmiar | 11cm |
| Rodzaj | Stynka UV (Jaxon) |
| Numer Katalogowy | VU-ST11DROU |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
