- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER JAXON Holo Select SENSO QM 3,5cm/2,2g - EB [VJ-SQ035FEB]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WOBLER JAXON Holo Select Senso QM 3,5cm
Dane techniczne
| EAN | 5900113470897 |
| Firma | Jaxon |
| Waga | 2,2g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,8m |
| Rozmiar | 3,5cm (35mm) |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj | Senso QM |
| Numer Katalogowy | VJ-SQ035FEB |
| Rekomendowany na połów ryb | jaź i kleń, pstrąg, okoń |
