- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER JAXON Holo Select PŁETWAL 7cm/8g - SC [VJ-PE07FSC]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WOBLER JAXON Holo Select PŁETWAL 7cm
Woblery Płetwal to uniwersalne woblery z charakterystycznymi, wyraźnie zaznaczonymi płetwami – grzbietową i ogonową. Ciekawa, lekko kołysząca akcja korpusu. Polecamy do łowienia szczupaków i innych drapieżników w rzekach i jeziorach.
Dane techniczne
| EAN | 5900113458055 |
| Firma | Jaxon |
| Waga | 8g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 2,0m |
| Rozmiar | 7cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Rodzaj | Płetwal |
| Numer Katalogowy | VJ-PE07FSC |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak, okoń, sandacz |
