- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER JAXON Holo Select NIDOR 8cm/8g F - RH [VJ-NI08FRH]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WOBLER JAXON Holo Select NIDOR 8cm/8g
Woblery Jaxon Nidor swoim kształtem przypominają małe ukleje i jelce. Wydłużony, smukły kształt, ster średniej długości. NIDOR podczas testów skutecznie kusił do ataku dorodne szczupaki i bolenie.
Polecamy do łowienia drapieżników we wszystkich akwenach, w tym do rzecznego trollingu. Woblery posiadają grzechotkę w korpusie.
Dane techniczne
| EAN | 5900113441224 |
| Firma | Jaxon |
| Waga | 8g |
| Klasa Pływalności | Pływający |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,0m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 3m |
| Rozmiar | 8cm |
| Rodzaj | Nidor |
| Numer Katalogowy | VJ-NI08FRH |
| Rekomendowany na połów ryb | Boleń, szczupak, sandacz |
