- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER JAXON Holo Select HIPER FORCE 9cm/27g S - OB [VJ-V09SOB]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WOBLER JAXON Holo Select HIPER FORCE 9cm/27g S - tonący
Wobler Jaxon Holo Select Hiper Jerk to klasyczny wobler bezsterowy typu jerk.
Łowimy, prowadząc przynętę krótkimi skokami z trwającym do dwóch sekund okresem pauzy.
Woblery JAXON HS HIPER JERK reagują na poderwanie szczytówki zdecydowanym ruchem w bok od osi prowadzenia. W ofercie dwa rozmiary.
Dane techniczne
| EAN | 5900113300002 |
| Firma | Jaxon |
| Waga | 27g |
| Klasa Pływalności | Tonący |
| Max. głębokość nurkowania | do 0,5m |
| Głębokość nurkowania (trolling) | do 1m |
| Rozmiar | 9cm |
| Rodzaj | Hiper Jerk |
| Numer Katalogowy | VJ-V09SOB |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak |
