- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER JAXON Atract MULTI-PARTS XMP-M 11cm/17g S - E [VR-MSM110E]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WOBLER JAXON Atract MULTI-PARTS XMP-M 11cm/17g - Tonący
Wobler Jaxon Atract Multi-Parts XMP-M to wobler bezsterowy, 4-segmentowy wobler z charakterystyczną, lekko otwartą pokrywą skrzelową.
Świetnie się sprawdza podczas płynnego prowadzenia lub prowadzenia mocnymi szarpnięciami, techniką jak przy jerkach. Wiele połączonych ze sobą elementów nadaje bardzo realistyczną, agresywną pracę przypominającą żywą rybkę.
Zawiera grzechotkę w korpusie.
Dane techniczne
| EAN | 5900113447400 |
| Firma | Jaxon |
| Waga | 17g |
| Klasa Pływalności | Tonący |
| Max. głębokość nurkowania | do 2,0m |
| Rozmiar | 11cm |
| Rodzaj | Multi-Parts XMP-M (Jaxon) |
| Numer Katalogowy | VR-MSM110E |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak |
