- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WOBLER JAXON Atract MULTI-PARTS XMP-I 12,5cm/19g S - B [VR-MSI125B]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
WOBLER JAXON Atract MULTI-PARTS XMP-I 12,5cm/19g - Tonący
Wobler Jaxon Atract Multi-Parts XMP-I to wobler idealnie imitujący sylwetkę i sposób poruszania się niedużego szczupaka. W ofercie 2 rozmiary: 12,5 i 20cm.
Zawiera grzechotkę w korpusie.
Dane techniczne
| EAN | 5900113404137 |
| Firma | Jaxon |
| Waga | 19g |
| Klasa Pływalności | Tonący |
| Max. głębokość nurkowania | do 1,0m |
| Rozmiar | 125mm (12,5cm) |
| Rodzaj | Multi-Parts XMP-I (Jaxon) |
| Numer Katalogowy | VR-MSI125B |
| Rekomendowany na połów ryb | Szczupak |
