- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA STARBAITS V2 3,6m/12FT / 3lbs / 3 skł. [57558]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wędki Starbaits z serii V2 to świetna relacja jakości do ceny.
Mają progresywną akcję i elegancji design. Wędki z serii V2 zostały wyprodukowane na bazie wysokiej jakości blanków i wykorzystano najlepsze komponenty do wykonania przelotek czy uchwytów na kołowrotek.
Produkty Starbaits
Produkty firmy StarBaits zdążyły już wyrobić sobie dobrą opinię wśród najlepszych wędkarzy karpiowych w Europie. Każdy produkt został przygotowany z najwyższej jakości składników, dzięki czemu produkty tej firmy są uznawane jako jedne z tych, które dają najwyższe wskaźniki skuteczności podczas łowienia karpi na łowiskach specjalnych i nie tylko.
Dane techniczne
| EAN | 3297830575588 |
| Firma | Starbaits |
| Rodzaj | seria V2 |
| Numer Katalogowy | 57558 |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 124cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 3lbs (ok. 1,36kg) |
