- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA SENSAS WHITE ARROW FEEDER 300 3,30m // 20-80g MEDIUM [25039]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędki Sensas White Arrow Feeder to seria trzyczęściowych feederów, które obejmują wszystkie współczesne techniki łowienia z koszyczkiem zanętowym. W zależności od modelu posiadają szczytówki 2.2 lub 2.5mm.
Wędka Sensas z serii White Arrow Feeder to fantastyczna wędka przeznaczona do łowienia na feeder w rzekach o średnim i dużym uciągu, jak i również w łowiskach komercyjnych. Posiada niewielką wagę zachowując dużą wytrzymałość dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości włókien węglowych.
Cienki blank o dużym zapasie mocy pozwala posłać zestaw w wybrane przez nas miejsce z ogromną precyzją, ale również świetnie podda się podczas holu walecznych ryb amortyzując ich szarpnięcia, co minimalizuje ryzyko ich spięcia się podczas holu.
Wędki uzbrojone zostały w trwałe i lekkie przelotki wysokiej klasy. Komplet 3 szczytówek o różnej twardości pozwala dobrze dopasować się do warunków na łowisku oraz żerowania ryb i obserwować nawet najbardziej delikatne brania. Szczególnie polecana dla bardziej zaawansowanych wędkarzy.
Charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, bardzo niskiej za tak dobrze wykończone wędki.
Dane techniczne
| EAN | 3297830250393 |
| Firma | Sensas |
| Waga | 200g |
| Rodzaj | White Arrow |
| Numer Katalogowy | 25039 |
| Długość | 3,30 m |
| Długość transportowa | 117cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 80g |
| Szczytówki | 1x szklana (1oz) + 2x węglowe (1,5oz + 2oz) |
