- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA SENSAS BLUE ARROW FEEDER 3,60m // 70-120g MEDIUM/HEAVY [67913]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędki Sensas Blue Arrow Feeder to lekkie, mocne feedery o ostrej akcji świetnej do dalekich rzutów.
Zbudowane na mocnych blankach, zdolnych do dokładnego podania zestawu i walki z największymi rybami. Dolniki mają spłaszczony uchwyt, co pomaga zarzucania ciężkich koszyczków na dużą odległość.
Dane techniczne
| EAN | 3297830679132 |
| Firma | Sensas |
| Waga | 300g |
| Rodzaj | Blue Arrow |
| Numer Katalogowy | 67913 |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 127cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 120g |
| Szczytówki | 1x szklana (2oz) + 2x węglowe (2oz + 3oz) |
