- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA SENSAS BLACK ARROW FEEDER 300 3,60m // 60g [07031]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędka Sensas z serii Black Arrow to doskonała wędka przeznaczona do łowienia zarówno na feeder jak i method feeder "metodę".
Seria Black Arrow Feeder 300 - Wszechstronne kije, które zapewniają świetny stosunek jakości do ceny.
Posiada niewielką wagę zachowując dużą wytrzymałość dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości włókien węglowych. Cienki blank o dużym zapasie mocy pozwala posłać zestaw w wybrane przez nas miejsce z ogromną precyzją, ale również świetnie podda się podczas holu walecznych ryb amortyzując ich szarpnięcia, co minimalizuje ryzyko ich spięcia się podczas holu.
Wędki uzbrojone zostały w trwałe i lekkie przelotki wysokiej klasy. Komplet 3 czułych szczytówek o różnej twardości pozwala dobrze dopasować się do warunków na łowisku oraz żerowania ryb i obserwować nawet najbardziej delikatne brania.
Wędka jest polecana zarówno dla amatorów wędkarstwa feederowego, jak i dla bardziej zaawansowanych wędkarzy.
Dane techniczne
| EAN | 3297830070311 |
| Firma | Sensas |
| Waga | 220g |
| Rodzaj | Black Arrow |
| Numer Katalogowy | 07031 |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 185cm |
| Ilość sekcji | 2 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 60g |
| Szczytówki | 1x 0,75oz szklana + 1x 1oz i 1x 1,5oz węglowe |
