- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON STINGER METHOD FEEDER 3,30m // 10-45g [11G-FM-330]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędka Robinson Stinger Method Feeder – model wędzisk do łowienia białej ryby z koszyczkiem zanętowym. Wędki są bardzo sprężyste i jednocześnie mocne. Bez problemu można umieszczać zestawy na długim dystansie, a hole z dużej odległości są bezpieczne. W komplecie dwie szczytówki węglowe i jedna z włókna szklanego.
Dane techniczne
| EAN | 5901779629148 |
| Firma | Robinson |
| Waga | 190g |
| Rodzaj | Stinger (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 11G-FM-330 |
| Długość | 3,30 m |
| Długość transportowa | 174cm |
| Ilość sekcji | 2 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 45g |
