- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON SCORPIO SPIN 2,40m // 4-18g [1SP-SP-240]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Scorpio Spin 2,40 m / 4–18 g – klasyczny spinning do średnich przynęt
Robinson Scorpio Spin 2,40 m / 4–18 g to klasyczna wędka spinningowa o uniwersalnym zastosowaniu, stworzona z myślą o łowieniu średniej wielkości drapieżników przy użyciu szerokiego wachlarza przynęt. Idealnie sprawdzi się do prowadzenia gum, obrotówek, wahadłówek czy średnich woblerów, zarówno z brzegu, jak i z łodzi.
Blank o długości 2,40 m wykonano z wysokiej jakości włókna węglowego, co gwarantuje smukłość, szybkość i progresywną akcję – bardzo dobrze tłumiącą zrywy walczącej ryby. Wędka zachowuje przy tym wystarczający zapas mocy, by bezpiecznie holować większe sztuki.
Model ten świetnie sprawdzi się przy połowie okoni na cięższy zestaw, a także pstrągów, kleni, mniejszych szczupaków czy boleni. Przelotki typu slim na długich stopkach doskonale współpracują z cienkimi żyłkami i plecionkami, a ergonomiczny uchwyt kołowrotka i dzielony dolnik z pianki EVA zapewniają wygodę i dobry balans zestawu.
Dane techniczne
| EAN | 5901779676890 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Scorpio (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1SP-SP-240 |
| Długość | 2,40 m |
| Wyrzut od | 4g |
| Wyrzut do | 18g |
| Moc wędki | Medium Light |
| Waga | 126g |
| Długość transportowa | 128cm |
| Ilość składów | 2 |
