- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON SCORPIO MICRO SPIN 2,30m // 3-12g [1SP-MS-232]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Scorpio Micro Spin 2,30 m / 3–12 g – lekka wędka spinningowa do precyzyjnego łowienia
Robinson Scorpio Micro Spin 2,30 m / 3–12 g to wszechstronna, lekka wędka spinningowa, zaprojektowana do połowu drapieżników na mniejsze i średnie przynęty. Idealna do łowienia okoni, kleni, jazi, pstrągów, a przy odpowiedniej pracy zestawu – również mniejszych szczupaków.
Zakres wyrzutowy 3–12 g sprawia, że wędzisko doskonale nadaje się do prowadzenia niewielkich gum, obrotówek, cykad i małych woblerów. Długość 2,30 m umożliwia rzuty na większy dystans, co czyni je idealnym wyborem do łowienia z brzegu lub szerokich rzek.
Wędka została wykonana z wysokiej jakości włókna węglowego, co zapewnia niską wagę, smukły blank i progresywną akcję – doskonale tłumiącą odjazdy walczącej ryby. Przelotki typu slim na długich stopkach świetnie współpracują z cienkimi plecionkami i żyłkami, a ergonomiczny uchwyt kołowrotka i dzielony dolnik z pianką EVA zapewniają komfort użytkowania nawet podczas dłuższych sesji.
Dane techniczne
| EAN | 5901779676852 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Scorpio (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1SP-MS-232 |
| Długość | 2,30 m |
| Wyrzut od | 3g |
| Wyrzut do | 12g |
| Moc wędki | Light |
| Waga | 122g |
| Długość transportowa | 120cm |
| Ilość składów | 2 |
