- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON SCORPIO MICRO SPIN 1,98m // 0,5-5g [1SP-MS-198]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Scorpio Micro Spin 1,98 m / 0,5–5 g – ultralekki spinning do precyzyjnego łowienia
Robinson Scorpio Micro Spin 1,98 m / 0,5–5 g to ultralekka wędka spinningowa zaprojektowana do precyzyjnego łowienia niewielkimi przynętami. Doskonale sprawdzi się przy łowieniu okoni, pstrągów, kleni i jazi, zarówno na rzekach, jak i wodach stojących.
Dzięki długości 1,98 m wędka zapewnia nieco większy zasięg rzutu niż krótsze modele, jednocześnie zachowując doskonałą czułość i kontrolę nad przynętą. Idealnie współpracuje z mikro-gumkami, obrotówkami, małymi woblerami, a także podczas stosowania technik drop shot i boczny trok.
Blank wykonany z wysokiej jakości włókna węglowego cechuje się progresywną akcją, która skutecznie amortyzuje odjazdy ryby. Wędka wyposażona jest w przelotki typu slim na długich stopkach, ergonomiczny uchwyt kołowrotka oraz dzielony dolnik wykończony pianką EVA – co zapewnia doskonały balans i wygodę łowienia.
Dane techniczne
| EAN | 5901779672458 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Scorpio (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1SP-MS-198 |
| Długość | 1,98 m |
| Wyrzut od | 0,5g |
| Wyrzut do | 5g |
| Moc wędki | Ultra Light |
| Waga | 94g |
| Długość transportowa | 103cm |
| Ilość składów | 2 |
