- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON SCORPIO MICRO JIG 2,10m // 1-7g (wklejka) [1SP-MJ-211]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Scorpio Micro Jig 2,10 m / 1–7 g – finezyjna wklejanka do lekkiego spinningu
Robinson Scorpio Micro Jig 2,10 m / 1–7 g to delikatna wędka spinningowa z czułą, wklejaną szczytówką, stworzona do precyzyjnego łowienia na mikroprzynęty. Idealna do połowu okoni, pstrągów, jazi i kleni na wodach stojących oraz w rzekach o łagodnym nurcie. Sprawdzi się również w metodzie trout area.
Dzięki długości 2,10 m model ten zapewnia większy zasięg rzutu i lepszą kontrolę przynęty niż krótsze wersje, przy zachowaniu maksymalnej czułości. Wklejana, biała szczytówka z włókna szklanego świetnie sygnalizuje nawet najdelikatniejsze brania, co jest szczególnie przydatne podczas łowienia w chłodne dni lub na bardzo ostrożne ryby.
Blank wykonany z wysokiej jakości włókna węglowego charakteryzuje się smukłą konstrukcją i progresywną akcją. Wędzisko wyposażono w przelotki typu slim, ergonomiczny uchwyt kołowrotka oraz dzielony dolnik wykończony pianką EVA, co zapewnia wygodę, lekkość i dobre wyważenie zestawu.
Dane techniczne
| EAN | 5901779676883 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Scorpio (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1SP-MJ-211 |
| Długość | 2,10 m |
| Wyrzut od | 1g |
| Wyrzut do | 7g |
| Moc wędki | Ultra Light |
| Waga | 110g |
| Długość transportowa | 110cm |
| Ilość składów | 2 |
