- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON SCORPIO MICRO JIG 1,80m // 0,5-5g (wklejka) [1SP-MJ-180]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Scorpio Micro Jig 1,80 m / 0,5–5 g – ultralekka wklejanka do precyzyjnego spinningu
Robinson Scorpio Micro Jig 1,80 m / 0,5–5 g to ultralekka wędka spinningowa z wklejaną szczytówką, stworzona do łowienia najmniejszych drapieżników oraz białorybu na lekkie przynęty. Dzięki długości 1,80 m i precyzyjnej akcji, idealnie nadaje się do łowienia z bliska – na małych rzeczkach, kanałach, zbiornikach komercyjnych czy z pontonu.
Model ten został wyposażony w białą, pełną szczytówkę z włókna szklanego, która gwarantuje maksymalną czułość i doskonałą widoczność brania nawet przy bardzo delikatnych atakach ryby. To doskonały wybór do połowu okoni, pstrągów i kleni na mikro-gumy, paproszki, małe jaskółki czy jigheady.
Wędzisko zbudowano na smukłym blanku z włókna węglowego, zapewniającym progresywną akcję i świetne właściwości rzutowe. Przelotki typu slim na długich stopkach świetnie współpracują z cienkimi żyłkami i plecionkami, a ergonomiczny uchwyt kołowrotka oraz dzielony dolnik z pianką EVA zapewniają komfort i wyważenie nawet podczas długiego łowienia.
Dane techniczne
| EAN | 5901779676869 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Scorpio (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1SP-MJ-180 |
| Długość | 1,80 m |
| Wyrzut od | 0,5g |
| Wyrzut do | 5g |
| Moc wędki | Ultra Light |
| Waga | 92g |
| Długość transportowa | 95cm |
| Ilość składów | 2 |
