- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON RIVER MASTER SPIN 2,52m // 5-21g [1RM-NS-027]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson River Master Spin 2,52 m / 5–21 g to uniwersalna wędka spinningowa, idealna do łowienia w różnych warunkach – od rzek i kanałów po jeziora i zbiorniki zaporowe. Świetnie sprawdzi się zarówno przy łowieniu z brzegu, jak i z łodzi, zapewniając dobrą kontrolę nad przynętą i skuteczne zacięcie.
Zakres wyrzutowy 5–21 g pozwala na komfortowe prowadzenie średnich gum, obrotówek, wirówek, jaskółek oraz wobblerów, co czyni ten model znakomitym wyborem dla wędkarzy celujących w okonia, pstrąga, klenia, bolenia, a także mniejszego szczupaka.
Dane techniczne
| EAN | 5901779650395 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | River Master (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1RM-NS-027 |
| Długość | 2,50 m |
| Wyrzut od | 5g |
| Wyrzut do | 21g |
| Waga | 121g |
| Długość transportowa | 131cm |
| Ilość składów | 2 |
