- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON RIVER MASTER LIGHT SPIN 2,43m // 3-15g [1RM-NS-017]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson River Master Light Spin 2,43 m / 3–15 g to wszechstronny model stworzony z myślą o lekkim spinningu na różnorodnych łowiskach. Doskonale sprawdza się przy łowieniu okoni, kleni, jazi, pstrągów, a nawet mniejszych szczupaków – zarówno na wodach stojących, jak i płynących.
Dzięki długości 2,43 m wędka zapewnia dalsze i bardziej precyzyjne rzuty, a przy tym oferuje świetne prowadzenie przynęty oraz pewne zacięcie. Zakres wyrzutowy 3–15 g pozwala na swobodne stosowanie małych woblerów, gumek, obrotówek i jaskółek.
Dane techniczne
| EAN | 5901779650364 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | River Master (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1RM-NS-017 |
| Długość | 2,40 m |
| Wyrzut od | 3g |
| Wyrzut do | 15g |
| Waga | 113g |
| Długość transportowa | 126cm |
| Ilość składów | 2 |
