- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON Competition MATCH CSX2 4,20m // 18g // 3skł. [11W-MS-420]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Competition Match CSX2 4,20 m / 18 g – odległościówka z dużym zapasem mocy
Robinson CSX2 Match 4,20 m / 18 g to nowoczesna odległościówka (matchówka), stworzona z myślą o średniozaawansowanych i początkujących wędkarzach, którzy oczekują niezawodności, lekkości i komfortu użytkowania. Seria CSX2 to unowocześniona wersja popularnych modeli SX4 – z ulepszoną rękojeścią wykonaną z połączenia korka i pianki EVA, lżejszym blankiem oraz płynniejszą pracą wędziska.
Model 4,20 m to klasyczna długość idealna do łowienia na większych dystansach, zarówno na łowiskach komercyjnych, jak i naturalnych wodach. Czuła akcja pozwala precyzyjnie zarzucać lekkie zestawy spławikowe, a solidny zapas mocy daje pełną kontrolę nad holem nawet większych karpi, leszczy czy linów.
Dane techniczne
| EAN | 5901779677187 |
| Firma | Robinson |
| Waga | 240g |
| Rodzaj | Competition Match (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 11W-MS-420 |
| Długość | 4,20 m |
| Długość transportowa | 152cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 16g |
