- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON COUGAR ZANDER SPIN 2,70m // 10-45g [1CG-SZ-027]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Cougar Zander Spin 2,70 m / 10–45 g to najmocniejszy i najdłuższy wariant w serii, stworzony z myślą o celnym łowieniu sandaczy z brzegu na dużym dystansie. Długość 2,70 m zapewnia dalekie i precyzyjne rzuty, a przy tym pozwala na skuteczne prowadzenie przynęty oraz szybkie zacięcie nawet przy łowieniu w głębokich miejscach i nurcie.
Delikatna, czuła szczytówka świetnie sygnalizuje brania, a mocny i dynamiczny blank bez trudu poradzi sobie z dużymi gumami i silnym drapieżnikiem. To wędka stworzona do pracy z przynętami o masie do 45 g – główkami jigowymi, dużymi gumami i woblerami typu twitch.
Dane techniczne
| EAN | 5901779646718 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Cougar (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1CG-SZ-027 |
| Długość | 2,70 m |
| Wyrzut od | 10g |
| Wyrzut do | 45g |
| Waga | 185g |
| Długość transportowa | 138cm |
| Ilość składów | 2 |
