- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON COUGAR ZANDER SPIN 2,28m // 10-38g [1CG-SZ-022]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Cougar Zander Spin 2,28 m / 10–38 g – mocna wędka sandaczowa do łowienia z łodzi
Robinson Cougar Zander Spin 2,28 m / 10–38 g to najmocniejszy model z serii Cougar, zaprojektowany specjalnie z myślą o łowieniu sandaczy z łodzi. Wędka łączy delikatny i czuły szczyt z niezwykle mocnym i dynamicznym blankiem, który pozwala na pewne zacięcie nawet z dużego dystansu oraz skuteczny hol silnych ryb.
Zakres wyrzutu 10–38 g pozwala na komfortową pracę z większymi przynętami gumowymi, cięższymi główkami jigowymi i twitchowymi woblerami, które są podstawą skutecznego sandaczowania. Krótsza długość 2,28 m daje dużą kontrolę nad przynętą i holowaną rybą, szczególnie przy łowieniu wertykalnym lub w trudnym terenie.
Dane techniczne
| EAN | 5901779646695 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Cougar (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1CG-SZ-022 |
| Długość | 2,28 m |
| Wyrzut od | 10g |
| Wyrzut do | 38g |
| Waga | 145g |
| Długość transportowa | 117cm |
| Ilość składów | 2 |
