- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON COUGAR ZANDER JIG 2,55m // 8-42g (wklejka) [1CG-JZ-025]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Cougar Zander Jig 2,55 m / 8–42 g to mocna i precyzyjna wędka typu „wklejanka”, stworzona specjalnie z myślą o łowieniu sandaczy z brzegu na ciężkie główki jigowe. Połączenie sztywnego, dynamicznego blanku z czułą, wklejaną szczytówką daje pełną kontrolę nad przynętą i umożliwia szybkie, agresywne prowadzenie w opadzie – nawet na dużym dystansie.
Dzięki długości 2,55 m kij pozwala na dalekie rzuty, a zakres wyrzutowy 8–42 g daje możliwość pracy z szeroką gamą przynęt, w tym dużymi gumami, jigami i ciężkimi główkami. Solid tip doskonale pokazuje nawet najdelikatniejsze sandaczowe „pstryknięcia”, a moc blanku gwarantuje pewne zacięcie nawet z drugiego brzegu rzeki.
Dane techniczne
| EAN | 5901779646596 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Cougar (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1CG-JZ-025 |
| Długość | 2,50 m |
| Wyrzut od | 8g |
| Wyrzut do | 40g |
| Waga | 152g |
| Długość transportowa | 128cm |
| Ilość składów | 2 |
