- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON COUGAR TROUT JIG 2,40m // 5-22g [1CG-JT-024]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Cougar Trout Jig 2,40 m / 5–22 g to wszechstronna wędka spinningowa z wklejaną (solid) szczytówką, stworzona do łowienia pstrągów, a także szczupaków i innych drapieżników. Połączenie czułej, pełnej szczytówki z mocnym i dynamicznym blankiem sprawia, że wędzisko doskonale sygnalizuje delikatne brania, a jednocześnie pozwala pewnie zaciąć i wyholować większą rybę.
Dzięki długości 2,40 m i ciężarowi wyrzutowemu 5–22 g wędka znakomicie radzi sobie z różnorodnymi przynętami – od małych gum i jigów, przez woblery, po lekkie wahadłówki. Idealna zarówno do łowienia w rzekach, jak i na wodach stojących.
Dane techniczne
| EAN | 5901779646541 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Cougar (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1CG-JT-024 |
| Długość | 2,40 m |
| Wyrzut od | 5g |
| Wyrzut do | 22g |
| Waga | 145g |
| Długość transportowa | 123cm |
| Ilość składów | 2 |
