- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA ROBINSON COUGAR PERCH SPIN 2,28m // 6-14g [1CG-SP-022]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Robinson Cougar Perch Spin 2,28 m / 6–14 g to wędka spinningowa zaprojektowana specjalnie do łowienia okoni na średnie przynęty, z zachowaniem pełnej kontroli i czułości. Świetnie oddaje pracę obrotówek, średnich gum, wirujących ogonków i niewielkich woblerów, pozwalając na precyzyjne prowadzenie przynęty i błyskawiczną reakcję na branie.
Dzięki długości 2,28 m wędzisko zapewnia bardzo dobrą manewrowość i celność rzutów, co sprawdzi się zarówno na wodach stojących, jak i płynących. To również świetny wybór na klenie i jazie na większych rzekach, a jego czułość i balans docenią także spinningiści polujący na pstrągi.
Dane techniczne
| EAN | 5901779646619 |
| Firma | Robinson |
| Rodzaj | Cougar (Robinson) |
| Numer Katalogowy | 1CG-SP-022 |
| Długość | 2,28 m |
| Wyrzut od | 6g |
| Wyrzut do | 14g |
| Waga | 119g |
| Długość transportowa | 117cm |
| Ilość składów | 2 |
