- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
- VALLEJO 28011 PRIMER GREY SPRAY (podkład szary) 400ml
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA PROLOGIC C1α Carp Rod 3,60m // 3lbs // 3 skł. [57191]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Niezwykle popularna seria wędzisk Prologic C1 zasłużyła na odświeżenie. Od teraz kije te będą jeszcze mocniejsze, a ich solidniejsze blanki charakteryzują się wspaniałą półparaboliczną akcją.
Zastosowano tu wysokiej jakości komponenty, m.in.: zapobiegającą splątaniu linki porcelankę przelotki szczytowej, oraz super lekkie porcelanki pozostałych przelotek. Modele o krzywej ugięcia 3.25lbs i 3.50lbs są wyposażone w przelotkę startową 50mm - dalsze rzuty w każdych warunkach.
- Wysoko modułowe włókno węglowe 24T
- Uchwyty zapewniające pewny chwyt, wykończone w kamuflażu „Urban”
- Wytrzymałe mocowanie kołowrotka DPS
- Najwyższej jakości przelotki SiC
- Przelotka początkowa o średnicy 50mm dla modeli o krzywej ugięcia powyżej 3.00lbs
- Blank wykończony w matowej czerni
- Klips do linki
Dane techniczne
| EAN | 5706301571915 |
| Firma | Prologic |
| Waga | 350g |
| Rodzaj | C1α Carp Rod |
| Numer Katalogowy | 57191 |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 125cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 3lbs (ok. 1,36kg) |
