- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA PRESTON IGNITION METHOD FEEDER 3,6m // 60g [P0080027]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędki Preston Ignition Carp Feeder to szeroka gama wędzisk, które doskonale nadają się do każdego komercyjnego połowu, jak również na wodach naturalnych.
Płynne działanie i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że są one bezkonkurencyjne w stosunku do ceny. W asortymencie znajdzie się wędka na każdą sytuację, niezależnie od tego, czy chodzi o łowienie na method feeder "metodę", czy dalekie rzuty na duży zbiornik.
Każda wędka feederowa jest dostarczana z dwiema węglowymi szczytówkami, 1oz i 2oz.
Rozmiar Method Feeder 3,6m //12FT - jest to doskonała wędka do "metody", zdolna do rzucania na duże odległości, progresywna akcja jest odpowiednia nie tylko na duże karpie, ale także na leszcze i mniejsze gatunki.
Dane techniczne
| EAN | 5056317701012 |
| Firma | Preston |
| Waga | 216g |
| Rodzaj | Ignition Carp Feeder (Preston) |
| Numer Katalogowy | P0080027 |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 185cm |
| Ilość sekcji | 2 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 60g |
| Szczytówki | 2x 2,5mm węglowe (1oz, 2oz) |
