- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA PRESTON ASCENSION FEEDER 3.60m // 60g 3skł. [P0070029]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędka Preston Ascension Feeder 12' / 3.6m / 60g - Najbardziej wszechstronna wersja w rodzinie Ascension.
Zespół Preston zaprojektował feeder, który będzie w stanie być bardzo uniwersalny do łowienia między 30 a 60 metrem. Ten model ma spory zapas mocy w dolniku i poradzi sobie z większymi rozmiarami koszyków. Dostarczana z węglowymi szczytówkami 1oz, 1.5oz & 2oz.
Preston Ascension to rodzina wędzisk zaprojektowanych z myślą o łowieniu w naturalnych wodach. Wędki posiadają piękne, wyraziste akcje, które zapewniają prawidłową projekcję wyrzutu dostosowaną do długości wędki, jednocześnie zachowując zapas mocy i balans podczas holu. Ascension kontynuuje legendarną reputację Preston Innovations w produkcji wędek!
Międzynarodowi wędkarze Lee Kerry i Arnout Van De Stadt odegrali kluczową rolę w opracowaniu serii Ascension. Domagali się serii wędzisk, która poradziłaby sobie z łowieniem na wszystkich łowiskach w Europie, a z ich pomocą stworzona została seria Ascension.
Dane techniczne
| EAN | 5056317711899 |
| Firma | Preston |
| Waga | 240g |
| Rodzaj | Ascension (Preston) |
| Numer Katalogowy | P0070029 |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 125cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 60g |
| Szczytówki | 3x 2,5mm węglowe (1oz, 1.5oz, 2oz) |
