- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA OKUMA WAVE POWER SPIN 2,13m L 5-20g // 2skł. [WP-S-702L]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędki Okuma Wave Power to najbardziej atrakcyjne cenowo wędziska spinningowe o niesamowitej akcji.
Wędka Okuma Wave Power Rod została zaprojektowana tak, aby pasowała do kołowrotków Okuma Aria, ma szybką akcję, konstrukcję blanku 24T GT i 3 dzielone uchwyty EVA w celu zmniejszenia masy i dobrego wyważenia.
- blank z włókna węglowego 24T GT
- przelotki SiC w srebrnych ramkach
- grafitowe mocowanie kołowrotka z amortyzatorami
Dane techniczne
| EAN | 4718947049186 |
| Firma | Okuma |
| Rodzaj | Wave Power Spin (Okuma) |
| Numer Katalogowy | WP-S-702L |
| Długość | 2,10 m |
| Wyrzut od | 5g |
| Wyrzut do | 20g |
| Moc wędki | Light |
| Waga | 120g |
| Długość transportowa | 112cm |
| Ilość składów | 2 |
