- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA OKUMA LIGHT RANGE SPIN 2,45m ML 8-22g // 2skł. [LRF-S-812ML-1]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Okuma wykorzystuje opatentowaną technologię UFR – zapewnia ona niesamowitą wydajność wędziskom do łowienia na lekko.
- Lekkie włókna węglowe 24T
- Dzielony uchwyt z japońskiej pianki EVA
- Wysokiej jakości mocowanie kołowrotka Okuma
- Przelotki rzutowe CCS SiN
- Wzmocnienie szczytówki Okuma UFR
- Dołączony płócienny pokrowiec
Dane techniczne
| EAN | 4718947025838 |
| Firma | Okuma |
| Rodzaj | Light Range Fishing UFR (Okuma) |
| Numer Katalogowy | LRF-S-812ML-1 |
| Długość | 2,45 m |
| Wyrzut od | 8g |
| Wyrzut do | 22g |
| Moc wędki | Medium Light |
| Waga | 129g |
| Długość transportowa | 126cm |
| Ilość składów | 2 |
