- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA OKUMA CUSTOM BLACK FEEDER 3,60m // 40-80g // 3skł. // MEDIUM/HARD [CB-F-1203MH]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędka Okuma Custom Black Feeder wyróżnia się lekką konstrukcją, poprzez wykonaniem z włókna węglowego 30T oraz ekskluzywym pokryciem kamuflażem Okuma Urban.
- Lekka konstrukcja z włókna węglowego 30T
- Ekskluzywne pokrycie kamuflażem Okuma Urban
- Wędki Custom Black Feeder mają pełny uchwyt z korka zakończony wstawką z pianki EVA
- Przelotki ze stali nierdzewnej
- Grafitowe mocowanie kołowrotka z amortyzatorami
- Dołączone 3 wymienne szczytówki
Dane techniczne
| EAN | 4718947040718 |
| Firma | Okuma |
| Waga | 220g |
| Rodzaj | Custom Black Feeder |
| Numer Katalogowy | CB-F-1203MH |
| Długość | 3,60 m |
| Długość transportowa | 125cm |
| Ilość sekcji | 3 |
| Max. ciężar wyrzutowy | do 80g |
| Szczytówki | 3x szklane |
