- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA OKUMA ALTERA SPIN 2,70m M 15-40g // 2 skł. [ALT-S-902M]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Wędki Okuma Altera Spin mają konstrukcję węglową 24T, smukłe blanki o szybkiej akcji, japońskie dzielone uchwyty EVA.
- Smukłe blanki o szybkiej akcji
- Dzielony uchwyt z pianki EVA
- Ergonomiczne mocowanie kołowrotka Touch Blank
- Przelotki CCS SiC z oprawkami w kolorze Gunsmoke
- Specjalne zakończenie dolnika Okuma
- Dołączony praktyczny pokrowiec
Wędki Okuma Altera Spin to świetne uniwersalne wędki spinningowe.
Dane techniczne
| EAN | 4718947037978 |
| Firma | Okuma |
| Rodzaj | Altera Spin (Okuma) |
| Numer Katalogowy | ALT-S-902M |
| Długość | 2,70 m |
| Wyrzut od | 15g |
| Wyrzut do | 40g |
| Moc wędki | Medium |
| Waga | 149g |
| Długość transportowa | 139cm |
| Ilość składów | 2 |
