- REVELL 39604 KLEJ Z IGŁĄ 25g CONTACTA
- MODEL COLOR 169 BLACK 70950 (FS37038/RAL9005/RLM22)
- VALLEJO 28012 PRIMER BLACK SPRAY (podkład czarny) 400ml
- MIRAGE 100001 Zestaw pipetek do farb (op. 5szt) + 1 GRATIS
- TAMIYA 87038 KLEJ EXTRA THIN 40ml
- VALLEJO 71199 AIRBRUSH CLEANER 200ml
- VALLEJO 28010 PRIMER WHITE SPRAY (podkład biały) 400ml
- MIRAGE 100063 Zestaw Pędzli Standard [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie syntetyczne]
- MODEL COLOR 001 WHITE 70951 (FS37925/RAL9016/RLM21)
- PĘDZEL MIRAGE 100013 STANDARD nr 5/0 (włosie syntetyczne)
- MIRAGE 100065 Zestaw Pędzli NATURAL [4 pędzle: 00; 0; 1; 2 / włosie naturalne]
- TAMIYA 87003 KLEJ 40 ml CEMENT
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
WĘDKA GUNKI WARM-UP S-240XH 2,40m 21-56g/Max 80g // 2 skł. [53061]
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Każdą wędkę zakupioną w naszym sklepie internetowym wysyłamy zabezpieczoną oraz zapakowaną w specjalistyczną, sztywną tubę transportową, dzięki temu masz pewność, że wędka dotrze w takim samym stanie, jakby została zakupiona bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym na miejscu.
Nowe modele wędek Gunki Warm-Up BOOST, przejęły te same wspaniałe cechy, którymi charakteryzują się dostępne dotychczas wędziska WARM UP nadając im jednocześnie dodatkową moc!
Te dostępne w różnych długościach wędki przeznaczone są dla europejskich wędkarzy, którzy stosują techniki wymagające mocnych wędzisk. Sprawdza się na duże szczupaki, sandacze i podczas łowienia na duże, selektywne przynęty.
Konstrukcja uchwytu kołowrotka doskonale pasuje do naszego czułego węgla zastosowanego do budowy blanku. Zapewnia maksymalną wygodę i czułość podczas łowienia. Profilowane przelotki SIC zabezpieczają przed splątaniem zestawu. Dostępne w wersji Spinningowej i castingowej.
Dane techniczne
| Firma | Gunki (Sensas) |
| Numer Katalogowy | 53061 |
| Długość | 2,40 m |
| Wyrzut od | 21g |
| Wyrzut do | 56g |
| Moc wędki | Extra Heavy |
| Waga | 169g |
| Długość transportowa | 124cm |
| Ilość składów | 2 |
